Opinie

Opinie o nas

 

Marta

Bardzo miłe i profesjonalne miejsce. Panie cierpliwe i potrafią dokładnie wytłumaczyć zalecone ćwiczenia. Miejsce przystosowane do pracy i przyjazne zarówno dla dzieci jak i rodziców. Asemi odwiedziłam z 2 dzieci. Jednym maluszkiem półrocznym (osteopata) a drugim 7-latkiem (badanie stóp i postawy). W obu przypadkach uzyskałam pomoc i dokładne wytłumaczenie problemu oraz zalecenia i program ćwiczeń.

Jakub

Bardzo dobre podejscie do dzieci (do doroslych zreszta rownież). Nasze dziecko regularnie (porażenie splotu barkowego) a my z mniejszą regularnościa (z mniejszymi i większymi przypadłościami) korzystamy z uslug ASEMI od około 10 lat. Fachowość Pań fizjoterapeutek, osteopatek, rehabilitantek, oraz ogólną atmosferą możemy tylko z serca polecić.

Ewa

Każda wizyta w Asemi to dla mnie przyjemność i odpoczynek od codziennego biegu. Moje osteopatki mają ogromną wiedzę i umiejętności, których efekty czuję od razu. Dziewczyny są przemiłe, cierpliwe, nawet gdy ktoś ma 100 pytań, uprzejme i super profesjonalne. Ich gabinet jest zawsze czyściutki, elegancko urządzony i przyjaźnie wita pacjentów herbatką w kuchni... Polecam Asemi każdemu, złote dziewczyny!

 

Paulina Poznań

Witam wszystkich :) W Centrum Terapii Asemii panuje miła i ciepła atmosfera. Profesjonalni rehabilitanci rzetelnie starają się poprawić zdrowie pacjentów. I dostosowują ćwiczenia zgodnie z ich schorzeniami. Polecam każdemu dużym i małym. Pozdrawiam

Agata Poznań

Witam Serdecznie dzięki specialistycznym badaniom w centrum terapi asemi mam buty ortopedyczne dostosowane do swoich potrzeb z całego serca polecam

Tomasz Poznań

Z Cetrum Terapi Asemi jestem związany od wielu lat. Rehabilitanci pracujący tam mają niezwykłe doświadczenie i wiedzę, nie raz ratowali mnie z moich opresji zdrowotnych. Polecam wszystkim osobą borykającym się z różnego rodzaju dolegliwościami. :)

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń do nas! 790 347 818